ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

مصوبات مجامع عمومی

میتوانید گزارش مصوبات مجامع عمومی وفوق العاده را مشاهده فرمائید 
ادامه ...

واریز سود یا افزایش سرمایه

می توانید گزارش واریز سود سهام یا افزایش سرمایه را مشاهده نمائید
ادامه ...

وضعیت سرمایه وسهام

می توانید گزارش آخرین وضعیت سرمایه وتعداد سهام خود را مشاهده نمائید
ادامه ...

پروفایل کاربری

میتوانید اطلاعات شخصی وکاربری خود را تکمیل یا ویرایش نمائید.
ادامه ...

سخنی با سهامداران محترم

با سلام

   به استحضار سهامداران محترم شرکت می رساند هیئت مدیره در سال جاری در تلاشی مضاعف و با بهره گیری از ظرفیت های انسانی و مادی موجود توانسته است با هدایت پروژهای در دست اقدام مانند راهبری سیلوها و همچنین نظارت بر امر خرید گندم های داخلی در مراکز غیر دولتی به موفقیت های قابل قبولی دست یابد.

 استفاده از روشهای جدید همچون هوشمند سازی شرکت چه در زمینه ی  اداری و مالی(درون سازمانی) و یا در اجرای پروژه های در دست اجرا (برون سازمانی) همواره مورد توجه بیشتر قرار گرفته که چنانچه در سالهای آتی تداوم یابد می تواند تحولی در جایگاه شرکت بوجود آورده و سطح آن را ارتقا دهد.

هم اکنون فرصت را غنیمت شمرده و موارد زیر را به آگاهی می رساند.

 

1-سود سهامداران مربوط به سالهای 96 و 97 که بر اساس تصمیم مجمع عمومی سهامداران در تیر ماه 98 به میزان 50% سوددو سال فوق الذکر برای پرداخت تعیین گردیده به ازای هر سهم 91225 ریال در 12  بهمن سالجاری به حساب سهامداران واریز و مابقی 50% به سهام تبدیل خواهد گردید.

2-تلاش بر آنست که چنانچه اتفاق غیر منتظره ای حادث نشود منبعد سود سهامداران بطور کامل سالانه در بهمن ماه سال بعد به حساب سهامداران واریز گردد.

3-هم اکنون پرتال شرکت تعاونی تولیدی معین بذر به آدرس (www.moinbazr.ir) در دسترس سهامداران می باشد که با ورود به سایت در بخش پروتال سهامداران می توانند از وضعیت سرمایه و سهام _ واریز سود و یا افزایش سرمایه ، مصوبات مجمع عمومی  و آخرین اخبار شرکت آگاهی حاصل نمایند.

این سایت می تواند حلقه اتصال سهامداران با مدیران شرکت بوده و سهامداران می توانند نقطه نظرات خود را در قسمت(( نظرات سهامداران)) با مدیریت شرکت به اشتراک بگذارند.

4-مجمع عمومی آینده شرکت در تیر ماه سال1399 برگزار خواهد گردید. هم اکنون سهامداران را به مشارکت جدی تر دعوت نموده تا در انتخاب نمایندگان خود در استانها که قبل از برگزاری مجمع انجام می گردد مشارکت جدی نموده و نماینده و یا نمایندگان خود را برای شرکت در مجمع عمومی انتخاب نمایند. زمان برگزاری انتخابات استانها و همچنین مجمع عمومی  از طریق سایت شرکت و ادارات کل غله اطلاع رسانی خواهد گردید.

خاطر نشان می سازد که مجموع فعالیت های شرکت و همچنین برنامه های اصلاحی انجام شده چه در زمینه ء سازماندهی و تشکیلات و یا برنامه های اجرائی و آینده از طرف هیئت مدیره در مجمع عمومی ارائه و در نوبت های مختلف از طریق سایت با سهامداران در میان گذاشته خواهد شد.

مشارکت جدی شما و ارائه نقطه نظرات و آگاهی از عملکرد شرکت ضمن رفع سوء تفاهمات  احتمالی گام بزرگی در پیشرفت و اعتلای شرکت محسوب خواهد گردید.

                                                                                                                                حمید مهری - مدیر عامل  

تسهیلات خرید خودرو

دریافت تسهیلات

برای دریافت تسهیلات باید مدارک زیل به دفتر شرکت ارسال شود

فک رهن یا انتقال سند

به منظور فک رهن باید مدارک مشروحه ذیل ازطریق پست سفارشی به دفتر شرکت ارسال شود

شرایط اعطای تسهیلات

 با داشتن شرایط دیل میتوانند از تسهیلات کمک هزینه خرید خودرو استفاده کنند...


مبلغ و محاسبه باز پرداخت

به استناد آخرین مصوبه هیات مدیره مشخصات تسهیلات قابل اعطا به شرح جداول ذیل میباشد...


فرم درخواست اعطای تسهیلات

شما میتوانید با تکمیل فرم ذیل درخواست خود را برای دریافت تسهیلات ارسال نمایید...

Raychat